Katalog produktů

-- text --

Stojánky pod telefon

Stojánky pod telefon představují moderní doplněk ve vybavení kanceláří. Mají příjemný design a okamžitě vytvoří nový pracovní prostor na vašem stole. Společně s některou z věží, nebo policovou sestavou vytvoří kompaktní celek pro umístění kancelářské techniky, pomůcek a písemností.

Stojan na telefon malý - černý Stojan na telefon malý - šedý Stojánek pod telefon TELE - RAIL


Věže na tiskopisy

Věže dvou až pětipaletové (i v provedení DUO s dvojnásobným počtem misek) představují moderní doplněk ve vybavení kanceláří. Mají příjemný design a okamžitě vytvoří nový pracovní prostor na vašem stole. Společně s některým ze stojánků pod telefon, nebo policovou sestavou vytvoří kompaktní celek pro umístění kancelářské techniky, pomůcek a písemností.

Odkladač na tiskopisy dvoupaletový - černý Odkladač na tiskopisy dvoupaletový - šedý Stojan na tiskopisy dvoupaletový DUO - černý


Policové sestavy

Policové sestavy představují moderní doplněk ve vybavení kanceláří. Mají příjemný design a okamžitě vytvoří nový pracovní prostor na vašem stole. Společně s některým ze stojánků pod telefon, nebo věží vytvoří kompaktní celek pro umístění kancelářské techniky, pomůcek a písemností.

Odkládací police typ C - černá Odkládací police typ C - šedá Police na tiskopisy typ B - černá